Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionDr.Berat Lena: Populli im Trim dhe Liridashës, dilni dhe bëjeni NDRYSHIMIN për...

Dr.Berat Lena: Populli im Trim dhe Liridashës, dilni dhe bëjeni NDRYSHIMIN për të mirën tuaj dhe të fëmijeve tuaj

Fushata Elektorale eshte ne prag të ditës se saj te fundit.Ka qene nje fushate relativisht e qete por me fjalime te mbushura me kritika te Pozites drejtuar Opozites. Po perse keto kritika te drejtuara Opozites?!. Nese e keni pare Opozita ka bere nje Fushate te qyteteruar ku ne te shumten e rasteve eshte marre me Fenomenin, jo me Individin. Eshte vene re edhe nje Dyshim, nje Indiference te popullata dhe si rezultat edhe dalja ne Votime ka qene e ulet. Populli eshte Barometer, e nuhat situaten. Dhe mendoj se per kete mosdalje eshte fajtor Pushteti por kjo eshte shume e rende. Ne anen tjeter kemi nje Shprese, kemi nje Opozite qe po tregon Qytetarizem, po tregon se di te beje dicka me mire se Pozita dhe se nuk i mungojne kuadrot e rinj qe kane vrull, qe kane Shpirt te paster ne te mire te Popullit. Prandaj, nuk eshte i ratesishem edhe sllogani i tyre ,,VLEN”, sepse cdonjeri nga ne vlen,c’do qytetar,c’do Individ vlen. Prandaj, Populli im Trim, Liridashes dhe i paepur, dilni sa me shume ne votime. Ju e dini vete dhe ne mendjet tuaja e keni nje mendim se kujt do ja jepni voten,por, mendohuni dhe kujtohuni se para jush po ju serviret nje Alternative qe eshte per te miren tuaj, e cila eshte Alternativa per Ndryshim. E keni ne dore vete. Doni ndryshime per te miren tuaj dhe te femijeve tuaj apo do rrime akoma dhe te vegjetojme me kete Pushtet. Mendoj se duhet votuar Ndryshimi. Eshte koha per Ndryshim.
Dr.Berat Lena

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments