Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFronti Europian: Më 8 Maj të gjithë bashkë me anëtarët e familjes...

Fronti Europian: Më 8 Maj të gjithë bashkë me anëtarët e familjes tuaja shënoni historinë, bëhuni pjesë e shumicës që do i thotë PO Europës Jo Rusisë

🇪🇺Fronti Europian është opsioni i vetëm i cili e ka synimin të qartë dhe të pastërt.
Vizion dhe mision e ka vetëm interesin e qytetarit, kjo arsyetohet me bashkimin e më shumë partive dhe opsioneve në një Front. Andaj vota për numrin 4️⃣ është gurë me të cilin do ta ndërtojmë kalanë – shtetin europian.
Më 8 Maj të gjithë bashkë me anëtarët e familjes tuaja shënoni historinë, bëhuni pjesë e shumicës që do i thotë PO Europës Jo Rusisë.

✍️4️⃣

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments