Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniShkon të lajë veturën mbetet pa të

Shkon të lajë veturën mbetet pa të

Personi me inicialet V.A 22 vjeçar nga Tetovë dje rreth orës 16, ka njoftuar policinë për sekuestrimin e një automjeti “Opel Antara” me targa të Tetovës, në pronësi të babait të tij, i cili më parë në ora 13 e kishte lënë në autolarjen në rrugën ” 167 “në Reçicë të Madhe.
Kur është kthyer, automjeti ishte zhdukur, e kishte marr i punësuari SH.Z. (25), gjoja për vizitë në spitalin e Tetovës. Pas 3 orë e gjysmë i dyshuari SH.Z. është gjetur dhe është ndaluar nga policia, është diskutuar me të dhe pas pastrimit të plotë të çështjes, ai do të përballet me padi adekuate.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments