Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniRrëmbehet 18 vjeçarja në Gostivar

Rrëmbehet 18 vjeçarja në Gostivar

44 vjeçari B.T. nga Gostivari, dje në ora 16:00 në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 13:30 në rrugën “Beliçica” në Gostivar, dy
burra dhe një grua kanë futur me forcë vajzën e tij 18-vjeçare në automjet dhe janë larguar me shpejtësi. Janë marë masa dhe është konstatuar se mvajza e B.T. ka qenë me një person në Shkup.
Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments