Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMyftinia e Strugës dje shpërndau 1 mijë pako me mish të kurbanit...

Myftinia e Strugës dje shpërndau 1 mijë pako me mish të kurbanit (FOTO)

Gjatë ditës së djeshhme 2.07.2022 në oborrin e xhamisë Lulishte, myftinia e Strugës, bëri shpërndarjen e mishit të kurbanit i destinuar nga Bashkësia Fetare Islame për myftininë e Strugës. Gjithsejtë u shpërndanë 1000 pako me mish apo pesë tonë.
Amaneti juaj i dorëzuar në myftini dhe BFI shkoi aty ku duhet.
Lusim Allahun e Madhërishëm që t’ua bëj kabull gjjithë atyre që sakrifikuan dhe dhuruan kurbanet për hirë të Allahut.

Myftinia e Strugës

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments