Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniI moshuari gjendet i pajetë në shtëpinë e tij

I moshuari gjendet i pajetë në shtëpinë e tij

Dje në ora 22:30, në shtëpinë e tij në Tetovë është gjetur i pajetë 87-vjeçari B.R banor i Tetovës. Prokurori publik dhe ekipi i SPB Tetovë kanë kryer inspektimin dhe nuk janë konstatuar gjurmë dhune, ndërsa trupi i pajetë i B.R. i është dorëzuar familjes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments