Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaPORTALET U VONUAN PER NDARJEN E ÇIFTIT

PORTALET U VONUAN PER NDARJEN E ÇIFTIT

Lajmi se nusja tradhton dhendrin ne diten e dasmes ka ber buje ne shume portale shqiptare ne Maqedoni,Kosove dhe Shqiperi,por kjo histori ka ndodhur nje vit me pare, dhe tani keto portale  kur nuk kane se cfare te shkruajne per lexuesit e saj,gjeten kohen qe ta perkethejne ne shqip lajmin e ndarjes se ciftit ne diten e dasmes nga  nje portal maqedonas.

Vertete ky lajm eshte terheqes per lexuesit por jo nje vit me vonese.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
Previous article
Next article
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments