Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriPERJASHTOHET TOM DOSHI

PERJASHTOHET TOM DOSHI

Deputeti Tom Doshi është përjashtuar nga partia socialiste

Duke dalë nga mbledhja e grupit parlamentar, ai tha: “Edi Rama ka sot një tutor, që quhet Ilir Meta, që ka urdhëruar me më vra mua dhe Mëhill Fufin,” tha ai.

“Personi që ka marrë përsipër me e kry këtë akt, është takuar me ministrin Saimir Tahiri.

“Ia bëra të qarta të gjithë Edi Ramës”, tha ai.

Ai u shpreh se mund të bëjë një parti të re.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments