Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPolicia 'bllokon' shoferet e kamioneve ne magjistralen Kercove-Gostivar

Policia ‘bllokon’ shoferet e kamioneve ne magjistralen Kercove-Gostivar

Makinat me tonazh te rende nuk lejohen nga policia qe te ngjiten drejt vendit te quajtur Strazhe, si pasoje e kushteve te veshtira atmosferike ne kete rruge.Trashesia  e bores ne kete vend,arrin rreth 20-25 cm.

Policia gjendet ne  vendin e quajtur Strazhe dhe po kontrollon makinat qe po  kalojne ne magjistralen Kercove-Gostivar.

Shume makina po perballen me veshtiresi te medha ne kete magjistrale sepse edhe mjegulla eshte prezente ne kete zone.(Struga Ekspres)

policia44kamionetstrazhe1

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments