Wednesday, December 7, 2022
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniShembet furgoni ne magjistralen Oher - Kercove

Shembet furgoni ne magjistralen Oher – Kercove

Magjistralja Oher – Kercove,veshire e kalueshme per shoferet.

Para pak caste  eshte shembur nje furgon ne magjistralen Oher- Kercove si pasoje e rruges se rreshqitshme qe ka shkaktuar bora.

Furgoni eshte shembur ne Preseke,40 km large nga Ohri.Brenda furgonit gjendeshte vetem shoferi i ketij automjeti dhe sipas kalimtareve te rastit,shoferi eshte ne gjendje te mire per jeten dhe pa asnje lendim.

Shume makina po perballen me veshtiresi te medha ne kete magjistrale.(Struga Ekspres)

beni1beni1beni

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments