Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPetkovski: Heshtja e Branko Crvenkovskit është e papranueshme

Petkovski: Heshtja e Branko Crvenkovskit është e papranueshme

Ish-kryetari i PRSD-së, Tito Petkovski ka akuzuar ish-presidentin Branko Crvenkvoski se po qëndron i heshtur për zhvillimet politike në vend.

Mendoj se heshtja e Branko Crvenkovskit është e papranueshme. Nëse asgjë tjetër, ne kemi një ligj për president me të cilin ai mbështetet financiarisht për gjithë jetën, ka siguri, sekretar”, tha ish-politikani Tito Petkovski në “Sloboden Peçat”.

Ai shtoi se Crvenkovski ndoshta kujdeset vetëm për veten, familjen dhe miqtë e tij të ngushtë.

“Ai ka mundësi të ulet të shkruajë, të organizojë tryeza, të jetë i ftuar në evente. Ai vendosi të mbyllet në shtëpi dhe të vuajë”, tha Petkovski.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments