Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPolicia ndalon dy shoferë të dehur nga Struga, menjëherë ua merrë lejet...

Policia ndalon dy shoferë të dehur nga Struga, menjëherë ua merrë lejet e makinave

Më datë 01.05.2024, në periudhën nga ora 16:00 deri në ora 22:00, janë kryer kontrolle në komunikacion në zonën e SPB ROhrit.

Njëkohësisht, zyrtarët policorë kanë ndaluar 10 vozitës të cilët drejtonin mjete motorike nën ndikimin e alkoolit, nga të cilët 5 në Ohër, 2 në Strugë, 1 në Kërçovë dhe 2 në Dibër. Ata menjëherë janë përjashtuar nga komunikacioni, shoferit iu janë konfiskuar dokumentet dhe u janë dorëzuar urdhërpagesat përkatëse, njofton SPB Ohër.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments