Sunday, March 26, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniO Rufi Osmani kot paskemi dhene doreheqje per arsye etike

O Rufi Osmani kot paskemi dhene doreheqje per arsye etike

Ish deputeti i RDK-së, Izet Zeqiri pas publikimit të manipulimeve në zgjedhjet ka një porosi për ish kryetarin e RDK-së.
Në profilin e tij në facebook, Zeqiri shkruan:
“O Rufi Osmani kot paskemi dhene doreheqje per arsye ETIKE, morale krejt paska qen manipulim zgjedhore, falsifikim, vjedhje dhe dhunim institucional.
Duhet me u kthy dhe me u tregu edhe njehere shqiptareve se cka mundet te bejme NE per ATA se kan mbetur jetim.”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments