Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniNjihet identiteti i burrit i cili u mbyt në Vardar

Njihet identiteti i burrit i cili u mbyt në Vardar

Pas ekspertizës së kryer nga prokuroria, tashmë është identifikuar trupi i pajetë që u gjet në ujërat e Lumit Vardar, në rajonin e Gostivarit.

Rasti u raportua dje në mëngjes pas çfarë policia ngriti hetim dhe e zbuloi trupin e pajetë të gostivarasit 73-vjeçar në afërsi të urës mes Çajles së Vjetër dhe Forinës.

Sipas informacioneve fillestare të policisë, një person përmes telefonit ka lajmëruar se një person është hedhur nga ura e trenit, pas çka trupi është bartur nga ujërat e lumit. Ndryshe, trupi i pajetë është gjetur me lëndime në kokë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments