Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMSH: Shkupi dhe Manastiri me më shumë raste aktive me Covid-19

MSH: Shkupi dhe Manastiri me më shumë raste aktive me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se aktualisht në vend më shumë raste active ka në Shkup 2001, Tetovë 1.172 dhe Gostivar 820. Më pas vijnë Kumanova me 363 raste active, Kërçova me 330, Strumica me 249 dhe Ohri me 155.

Sipas të dhënave të publikuara dje nga Instituti i Shëndetit Publik për 24 orët e fundit, gjatë 3.296 analizave të kryera janë regjistruar 469 raste të reja me COVID-19, 13 të vdekur, 375 të shëruar.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments