Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNë prag të 7 Marsit,Ditës së Mësuesit, ministri Jeton Shaqiri takon ministren...

Në prag të 7 Marsit,Ditës së Mësuesit, ministri Jeton Shaqiri takon ministren e Shqipërisë,Ogerta Manastirliun, viziton shkollën “Luigj Gurakuqi”, ish Normalja në Elbasan (FOTO)

Në prag të 7 Marsit, Dita e mësuesit, Ministri Shaqiri bashkë me Ministren e Arsimit dhe Sportit te Republikës së Shqipërisë,Ogerta Manastirliu kishte kënaqësinë ta vizitoj Muzeun e shkollës që tregon historinë e “Normales” në Elbasan.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments