Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëGuximtar Rushani, këngëtari i mirënjohur strugan vjen me një kolazh me dy...

Guximtar Rushani, këngëtari i mirënjohur strugan vjen me një kolazh me dy këngë të njohura popullore (VIDEO)

Të dashur miq,
në vazhdim po postoj projektin tim më të ri muzikor. Bëhet fjalë për një kolazh me dy këngë të njohura që unë i kam patur gjithmon shumë të dashura “Po i vjen era karajfilit” (Këngë Gjakovare) dhe “Atë gushë të bardhë” (Këngë e Shqipërisë së mesme).

Dua të falenderoj “Alb Sound – Production” me producentin Bekim Malsia për orkestrimin dhe përkushtimin për realizimin e këtij kolazhi muzikor, si edhe Devis Kaziu (Klarinetë) dhe Hadim Misimi (Fizarmonik).

Uroj që të pranohet ngrohtësisht nga ana juaj!

Ju faleminderit,
Guximtar Rushani

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments