Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNdërron jetë njëri nga të plagosurit te Rruga e Plastikave

Ndërron jetë njëri nga të plagosurit te Rruga e Plastikave

Në incidentin e ndodhur para disa orësh tek Rruga e Plastikave në Shkup,një person ka ndërruar jetë dhe disa të tjerë mbetën të plagosur, mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments