Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKy është i riu që ndërroi jetë pas sulmit me armë te...

Ky është i riu që ndërroi jetë pas sulmit me armë te rruga e plastikave

Këngëtari Amar Ismani nga Shkupi nuk ka mundur të u mbijetoj plagëve dhe ka ndëruar jetë pas sulmit me armë ku u plagosën edhe 3 persona të tjerë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments