Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë shtëna me armë zjarri në rrugën e Plastikave në Shkup

Të shtëna me armë zjarri në rrugën e Plastikave në Shkup

Një incident i përgjakur ka ndodhur sonte tek rruga e Plastikëve në Çair, raporton SHENJA.

Sipas informacioneve të para, fillimisht ka patur përleshje fizike, ndërsa më pas është shtënë me armë zjarri, ku të lënduar kanë mbetur tre persona.

Të lënduarit janë dërguar me urgjencë në Qendrën kirurgjike Shën Naumi i Ohrit në klinikën Nënë Tereza.

Në vendngjarje janë ekipe të Prokurorisë dhe MPB-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments