Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMos pini ujë në Strugë për disa orë

Mos pini ujë në Strugë për disa orë

Nga PROAQUA e Strugës paralajmërojnë se për shkak të reshjeve të mëdha të shiut, uji për pije është i turbullt dhe se nuk është i dobishëm për të pirë.

Nga kjo ndërmarrje tregojnë se po marrin masa për pastrimin e rrjetit duke lëshuar ujin nga hidrantet gjithashtu duke rritur dhe sasinë e klorimit.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments