Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAUV: Ndalohet uji për pije në Strugë

AUV: Ndalohet uji për pije në Strugë

Agjencioni Per Ushqim dhe Veterinari Struge rekomandon që uji per pije nga ujesjellesi i qytetit ndalohet per pije (FOTO)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments