Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShowbizModelja 83 vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks

Modelja 83 vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks

Carmen Dell’Orefice është modelja më e vjetër në botë, e cila ka pasur një karrierë aktive qysh kur u shfaq ne kopertinën e Vouge kur ishte 15vjeçe.

Ajo është zgjedhur personazh i revistës New You ku ka folur edhe për dietën dhe jetën e saj private e dashurinë.

Carmen ka pohuar se është e përgatitur për vdekjen dhe se akoma në moshën që ka shijon jetën e saj seksuale.

“Sigurisht që kam ende jetë seksuale, pse duhet të heq dorë prej saj”, ka insistuar modelja.

Carmen ka  lindur në New York nga prindër italianë dhe hungarezë. Ajo ka qenë e martuar 3 herë gjatë jetës së saj.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments