Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeRajoniHaradinaj: Verifikimi i veteranëve, i politizuar

Haradinaj: Verifikimi i veteranëve, i politizuar

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka kritikuar punën e Komisionit qeveritar për verifikimin e kategorive të dala nga lufta e UÇK-së.
Gjatë deklarimeve jashtë rendit të ditës në Kuvendin e Kosovës, ai ka thënë se ky proces është politizuar dhe nëse janë bërë lëshime dikush duhet të japë përgjegjësi. “Unë e di që ka pasur një politizim të kësaj teme.
Nëse janë bërë lëshime, a jep dikush përgjegjësi? Unë kam informata se janë bërë lëshime”, ka deklaruar Haradinaj.
Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments