Tuesday, October 3, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMerlina Islami: Sherr në Strugë

Merlina Islami: Sherr në Strugë

Më datë 04.12.2022 në ora 16:10, në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është raportuar se është bërë prishja e rendit dhe qetësisë publike në një ndërtesë në rrugën “Arsenie Jovkov” në Strugë me sjellje agresive dhe kërcënime të drejtuara nga Z.N. ndaj B.T.(77), të dy nga Struga. Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, Njlsia për Punë të Brendshme Strugë do të ngrejë padinë e duhur. SPB Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments