Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiRamis Merko inspekton punimet e asfaltimit të rrugëve (FOTO)

Ramis Merko inspekton punimet e asfaltimit të rrugëve (FOTO)

🚧 Kryetari Ramis Merko fillon javën e punës duke ndjekur nga afër punimet e asfaltimit të rrugëve në Bllokun 8, nga ku fillojnë investimet kapitale në këtë pjesë të qytetit.

Duke qënë në shërbim të popullit, po vazhdojmë të ndërrmarim aksione për rregullimin e infrastrukturës rrugore dhe përmirësimin e kushteve të jetesës në të gjithë pjesët urbane dhe rurale të komunës.

Komuna e Strugës

🚧 Градоначалникот Рамис Мерко ја започна работната недела на терен, следејќи го асфалтирањето на патиштата во Блок 8, од каде започнуваат капиталните инвестиции за овој дел од градот.

Наоѓајќи се во служба на народот, продолжуваме да преземаме акции за регулирање на патната инфраструктура и подобрување на условите за живот во сите урбани и рурални делови на општината.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments