Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLëndohen katër shtetas të Maqedonisë

Lëndohen katër shtetas të Maqedonisë

Një aksident trafiku në mes dy automjeteve ka ndodhur në udhëkryqin Lipjan – Janjevë, me ç’rast lëndime trupore kanë pësuar dy meshkuj dhe dy femra, shtetas Maqedonisë.
Të lënduarit janë dërguar në QKUK dhe pas pranimit të ndihmës mjekësore, të njëjtit janë liruar.
Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments