Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjendja e rrugëve në Maqedoni

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

Komunikacioni nëpër rrugët e vendit po realizohet pa ndalesa por në korsi të lagështa.
Gjatë mëngjesit reshje bore me intensitet të dobët ka pasur Kriva Pallankë, Stracin dhe Stojmirovë.

Lidhja Automoto e Maqedonisë ka kumtuar se në disa vende të larta ka borë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments