Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTaravari:Njerëzit nuk kanë të drejtë vetëm të shpresojnë…ata kanë të drejtë edhe...

Taravari:Njerëzit nuk kanë të drejtë vetëm të shpresojnë…ata kanë të drejtë edhe të Besojnë!

Lideri i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari paralajmëron shpresë dhe besim dhe të ditë më të mira për qytetarët e Maqedonisë.

“Njerëzit nuk kanë të drejtë vetëm të shpresojnë…ata kanë të drejtë edhe të Besojnë!”, ka shkruar Taravari. (INA)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments