Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLajmi i fundit: Wizz-air nga shkaku i erës së fortë nuk ateroi...

Lajmi i fundit: Wizz-air nga shkaku i erës së fortë nuk ateroi në aroportin e Ohrit

Sonte në aeroportin e Ohrit në linjën e rregullt të aero kompanisë Wizz-air që duhej të fluturonte nga Baseli për në Ohër dhe që duhej tê ateronte në ora 18:30, u anulua për shkak të erës së fortë ose më saktësisht të pamundësisë të aterimit, njofton Struga Ekspres.Këto shkaqe e detyruan pilotin që të vazhdoj për aeroprtin e Shkupit ku ateroi me sukses.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments