Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShowbizKush thotë se është i lumtur,gënjen veten dhe botën

Kush thotë se është i lumtur,gënjen veten dhe botën

Genta e këndoi të parën këngë me titull “Kthehu” dhe gjithandej trojeve shqiptare shpejt u bë refren i ditës kudo që jehonte zëri i saj.

Genta erdhi siç erdhi, bëri bujë dhe solli freski në skenën tonë muzikore. Po ashtu edhe me këngët tjera u bë e famshme dhe shumë e pëlqyer e publikut gjithëshqiptar.

Ajo përveç zërit, stilit të veçantë, por edhe me lëvizjet e saj në skenë përvetësoi e pushtoi zemrat e publikut , i cili i mbushte sallat kudo që ishte ajo e pranishme,për ta dëgjuar dhe për ta parë këngëtaren, e cila sot i qëndron edhe epiteti – s’ka si Genta. trasnmeton kosovarja

Sa është e lumtur – ishte pyetja që ia bëmë Gentës , në kohën kur ishte në kulmin e suksesit gjatë një interviste për Kosovaren .Dhe ja, ç’thoshte Genta:

Kush thotë se është i lumtur ,gënjen veten dhe botën. Lumturia nuk ekziston , por ekziston të ndjerit mirë me veten tënde ,me arritjet, sukseset, dështimet nga të cilat ke mësuar e unë ndjehem mirë. Nuk mund të them se jam e lumtur,por ndihem mirë me veten.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments