Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKush është i “forti” në Strugë që po shkatërron çdo natë korpat...

Kush është i “forti” në Strugë që po shkatërron çdo natë korpat e mbeturinave? (FOTO)

Pothuajse çdo ditë e çdo natë qyteti i Srugës po “sulmohet” nga njerëz që nuk duan ta shohin të bukur dhe të pastër qytetin turistik.Po digjen dhe shkatërrohen karriket,korpat e mbeturinave,karriket e qytetit, digjen pallmat, po hedhin mbeturina vend e pa vend. “Kriminieli” nuk po kapet akoma që do fytyrën tjetër të qytetit, të shkatërruar!

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments