Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniNjë i mitur theret me thikë

Një i mitur theret me thikë

Një i mitur nga Shkupi është therur me një objekt të mprehtë në shpinë, mbrëmë bulevardit “Video Smilevski Bato”.
Ministria e Punëve të Brendshme informon se mbrëmë, rreth orës 21:30 derisa i mituri B.V. nga Shkupi në bulevardin “Video Smilevski Bato” ka qenë së bashku me disa shokë.
Është njoftuar prokurori publik kujdestar, i cili ka dhënë drejtimin që ngjarja fillimisht të trajtohej si – prishje e rendit dhe qetësisë. Po ndërmerren masa për zbardhje të plotë të rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments