Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKjo qeveri fashiste qe ndrydh dhe shkel edhe varret e veta

Kjo qeveri fashiste qe ndrydh dhe shkel edhe varret e veta

 

Keshilltari ne Komunen e Struges,Kushtrim Murtishi, per problemet qe po ballafaqohet komuna dhe qytetaret,keshtu e arsyeton ne profilin e tij ne facebook:

Shum miq e qytetar te Struges qe vazhdimisht me kane pyetur se cfar bejme ne komune,pse s’u rregullua kjo apo ajo rrugice,pse su mbush kjo apo ajo grope etj etj,pyetje qe cdo qytetar ka te drejte te bej.

Shfrytezoj nga rasti dhe situata qe tju pergjigjem publikisht.Kjo qeveri fashiste qe ndrydh dhe shkel edhe varret e veta,shihni vet se si eshte situata dhe deri ku shkojne presionet.Andaj do ju  isha lutur te gjithe qytetareve, miqve te mi,qe per pyetjet e tyre se cka ndodh me komunen e Struges ,pergjigjet i kane cdo dite e me te qarta.Para se te shihni gropat e qytetiti ,shihni gropat qe na kan hapur dhe po na hapin cdo dite e me thelle,te jemi me sy cel se kujt do i japim mbeshtetjen ne te ardhmen .

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments