Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDeri në vdekje kundër LSDM-së

Deri në vdekje kundër LSDM-së

Pas publikimit të bombës së tetë të Zaev, ku Menduh Thaçi bisedon me Sasho Mijallkovin, ka reaguar Bekim Fazliu njet si Imer Aliu  me një shkrim përmes Facebookut.

“Konstrukcion i teresishem i bisedes,marrja e fjaleve nga nje bisede dhe futja ne nje bisede tjeter eshte metode e njohur e montazhes ne punen e lidhjes komuniste e me pas LSDM-se prej te rankovici, Gligorovi, Cervenkovski e deri tek ky Zaevi dhe zorreve politike!

PDSH ne menyre transparente ka votuar kunder LSDM-se ne Komisionin Shteterore Zgjedhore panderprere, ashtu sic ka votuar perhere dhe panderprere LSDM pro BDI-se dhe anasjelltas.
Me votimin PRO prishjes së zgjedhjeve ne Strumice, ne siguruam procesverbalet per fallsifikimin e zgjedhjeve nga ana e BDI-se ne Cair dhe qe per here te pare nje falsifikim u konstatua nga nje organ shteteror.
Neve nuk na ben asnje pershtypje kjo bisede e publikuar ne opinion.
Per shqiptaret nuk eshte ndonje lajm i ri se PDSH-ja prej kur ka dale ne skenen politike dhe deri ne vdekje do te jemi kunder LSDM-se!” ka shkruar deputeti Fazliu.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments