Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKapet me drogë 27 vjeçari nga një fshat i Strugës

Kapet me drogë 27 vjeçari nga një fshat i Strugës

Më datë 20.12.2023 rreth orës 16:00 në fshatin Belicë e Poshtme të Strugës, oficerë policorë nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë kanë privuar nga liria A.N.(27), ndërsa për bisedë informative është thirrur I.D.(24), të dy janë nga fshati Vranishtë i Strugës . Në fshatin Belicë e Poshtme oficerë policorë kanë ndaluar një automjet të tipit “BMW” me targa të Strugës , në të cilin udhëtonin të dy, gjatë të cilit A.N. ka hedhur një qese me marihuanë, e cila është gjetur dhe konfiskuar. Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, do të ngrihet padi e duhur.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments