Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJepen vendime pune për disa të punësuar në spitalin e Strugës

Jepen vendime pune për disa të punësuar në spitalin e Strugës

Dr.Armend Arsllani-Drejtor i Spitalit të Përgjithshëm të Strugës

Sot, dham vendime për një kohë të pacaktuar disa të punësuarve. Jemi krenar që arritëm të rivendosim besimin tek shëndeti publik në mënyrë që mjekët dhe infermierët e rinj të punojnë në këtë institucion dhe të mos largohen nga vendi.
✅ Kjo është një ditë me rëndësi për të gjithë ju dhe për të gjithë ne.
✅ Në vitet që lam pas shumë prej tyre dhanë një kontribut të madh në punën e Spitalit të Përgjithshëm të Strugës, si vullnetarë, me kompensim minimal financiar, e disa me kontratë pune. Në gjendje të pasigurisë financiare dhe të ardhme të pasigurt në karrierë, keni punuar me zell dhe me shumë përkushtim.
✅Ju merituat një vlerësim të rëndësishëm për të gjithë punën tuaj.Ju përgëzoj të gjithëve dhe ju uroj shumë suksese në këtë profesion fisnik dhe human 🙏👌
……
🏥👩🏻‍⚕️👨‍⚕️🩺 Денес,кога доделивме решенија на неопределено време,горди сме што ја враќаме довербата во јавното здравство со цел младите лекари и медицински сестри да работат во јавното здравство а не да заминат надвор од земјата.
✅Ова е голем ден за сите вас ,а и за сите нас.
✅Изминативе години многу од нив дадоја голем допринос во работата на Општа болница Струга.Како волонтери,со минимален финансиски надомест,а некои и со договор на дело,во состојба на финансиска несигурност и неизвесна иднина во кариерата работевте вредно и со голем ентузијазам.
✅Сосема заслужено денеска добивте значајно признание за вашата посветеност.Ви честитам на сите и Ви посакувам многу успеси во оваа благодарна и хумана професија 🙏👌

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments