Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni43 vjeçarja kapet duke vjedhur në market

43 vjeçarja kapet duke vjedhur në market

Më datë 17.06.2023, në ora 14:40, në Policinë e Ohrit është ndaluar një 43-vjeçare nga Resnja, e cila u kap duke vjedhur produkte nga një market në Ohër.
Sendet i janë kthyer pronares dhe ndaj saj do të bëhet kallëzim përkatës.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments