Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si është moti sot

Ja si është moti sot

Moti sot në tërë Maqedoninë do të jetë kryesisht i ftohtë dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 4 deri në 7 gradë celsius, ndërkaq ato të ditës do të arrijnë deri më 15 gradë celsius.

Shkupi gjithashtu do të ketë mot të ftohtë, temperaturat do të lëvizim prej 5 deri 14 gradë celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments