Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSkandaloze! Mësuesi rreh nxënësin në orën e mësimit (VIDEO)

Skandaloze! Mësuesi rreh nxënësin në orën e mësimit (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhurnë shkollën 9-vjeçare “24 Maji” në qytetin e Vlorës. Qytetarët kanë denoncuar me një videoskandaloze ku ndaj nxënësveushtrohet dhunë fizike.

Sikurse duket në video, mësuesi qëllon njërin prej nxënësve gjatë orës së mësimit. Denoncuesi thotë se kjo ngjarje ka ndodhur të premten e 20 Tetorit dhe bëhet fjalë për mësuesin e gjeografisë.

Sipas denoncimit të bërë rezulton se nuk është hera e parë që i njëjti mësues ushtron dhunë ndaj nxënësve dhe shkon i dehur gjatë orës së mësimit. /tvklan.al/

https://youtu.be/xtHuPEE-d58

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments