Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKryetari i BDI, dega Ohër “zbarkon” në Strugë (FOTO)

Kryetari i BDI, dega Ohër “zbarkon” në Strugë (FOTO)

Kryetari i degës së Bashkimit Demokratik për Integrim në Oher z. Nefi Useini “zbarkon” në Strugë bashk me shtabin e tij që të vulos fitoren e kandidatit për kryetar komune të BDI për Strugë z. Ramiz Merko .

Nefi Useini është fitues absolut në Komunën e Ohrit duke fituar 2 këshilltar për her të parë në historin e Ohrit,dhe duke fituar afro 3000vota.

Shtohet forca e uraganit drejt fitores… VOTO nr. 3 VOTO Ramiz MERKO.
(BDI-dega Strugë)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments