Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniIdri Istrefi merr detyrën Drejtor i Postave të RMV-së

Idri Istrefi merr detyrën Drejtor i Postave të RMV-së

Idri Istrefi ka marë sot detyrën e drejtorit të Postave të Maqedonisë së Veriut. Ai në këtë post vjen pas shkarkimit të Bujare Abazit. Idri Istrefi njihet si profesionist i dëshmuar, personalitet me respekt në fushën personale dhe profesionale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments