Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKapet i arratisuri nga burgu

Kapet i arratisuri nga burgu

Më datë 08.02.2024 rreth orës 13:45 në kryqëzimin ndërmjet fshatit Bomovë dhe Dibër, në afërsi të kufirit shtetëror me Republikën e Shqipërisë, oficerët e Stacionit policor për kontroll kufitar dhe mbikqyrje të kufirit Bllatë kanë privuar nga liria M.A. (31 ) nga Dibra.
Ai është i dënuar me gjashtë vjet burg
për vepër penale të kryer nga neni 215 të Kodit Penal, i kërkuar me urdhër të Institucionit ndëshkues përmirësues burgu Idrizovë për vuajtje të dënimit prej tre vjetësh. Personi do t’i dorëzohet institucionit penal kompetent.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments