Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKryeministri Talat Xhaferi dorëzoi në Kuvend propozimin për shkarkimin e dy ministrave...

Kryeministri Talat Xhaferi dorëzoi në Kuvend propozimin për shkarkimin e dy ministrave të ASH-së

Kryeministri Talat Xhaferi dorëzoi në Kuvend propozimin për shkarkimin e dy ministrave të ASH-së atë të shëndetësisë dhe të Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Fatmir Mexhiti dhe Azir Aliu

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments