Friday, March 31, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShqipëriHumb jetën 40 vjeçari shqiptar në Itali, ra nga çatia e pallatit...

Humb jetën 40 vjeçari shqiptar në Itali, ra nga çatia e pallatit ku po punonte

Një punëtor shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Itali. 40-vjeçari banues në Casale, ra nga çatia e pallatit ku po punonte

Menjëherë iu dha ndihma e parë dhe u transportua në spital, ku më pas ndërroi edhe jetë.

Në vendngjarje ka shkuar edhe policia vendase, të cilët po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments