Wednesday, December 6, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëri20 vjeçari shqiptar i jep fund jetës brenda burgut

20 vjeçari shqiptar i jep fund jetës brenda burgut

Një 20 vjeçar me origjinë shqiptare i ka dhënë fund jetës në burg në Itali. Mediat vendase raportojnë se ngjarja ka ndodhur në burgun e Torre del Gallo-s. Ai i ka marrë jetën vetes duke rrotulluar çarçafin rreth qafës dhe duke e shtrënguar derisa ka mbytur veten.

Sipas informacioneve, kjo është vdekja e gjashtë brenda këtij viti në burgun e Pavias që ndërmerren akte ekstreme. Në pak më shumë se një muaj, midis fundit të tetorit dhe fillimit të dhjetorit, tre të burgosur të tjerë kryen vetëvrasje në Torre del Gallo.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments