Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGashi: LSDM-ja na preu në besë, nuk kanë moral politik (VIDEO)

Gashi: LSDM-ja na preu në besë, nuk kanë moral politik (VIDEO)

“Ndonëse partnerët tanë të deridjeshëm e tejkaluan edhe vijën e kuqe të fundit etike dhe nuk patën durim të presin as vendimin tone të Kuvendit Qendror që flet shumë për moralin e tyre politik. Megjithatë ne sot u takuam për të marrë vendim tone përfundimtar për rrethanat e reja që u krijuan. Ne më janar të 2022 nënshkruam dy marrëveshje me kryetarin e LSDM-së së atëhershme, një për programin dhe tjetrën për kadrovike. Nga ne u respektua tërësisht, nga ata asnjëherë nuk u respektua.”- tha Gashi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments