Saturday, May 18, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFronti Europian: Më 8 maj familjarisht votoni 4

Fronti Europian: Më 8 maj familjarisht votoni 4

Secila votë është fuqi, shumë vota mund ta anëtarësojnë vendin tonë në Bashkimin Europian. Kjo, është e mundur vetëm përmes Frontit Europian dhe ky është qëllimi kryesor që e bëmë bashkimin me partitë tjera politike që zëri të jetë edhe më i fuqishëm, mesazhin ta dërgojmë të bashkuar që të jetë i qartë për qytetarët se qëllimi është ta ruajmë përcaktimin europian të vendit si tërësi. Europa nuk na shef as si koalicione as si bashkësi etnike por si një gjithësi dhe jeni të vetëdijshëm që Fronti Europian kryefjalë e ka integrimin në Bashkimin Europian. Mos e neglizhoni një të thënë, Europa nuk ka nevojë për ne, ne kemi nevojë për Europën për një standard më të mirë jetësor.

Më 8 Maj familjarisht dilni votoni numrin 4️⃣, fuqizoni zërin i cili thotë PO Europës, Jo Rusisë.

✍️Rretho4️⃣

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments