Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFronti Europian ofron Marrëveshje Kornizë Ekonomike

Fronti Europian ofron Marrëveshje Kornizë Ekonomike

4️⃣🇪🇺Fronti Europian ofron Marrëveshjen Kornizë Ekonomike e cila do të na barazoj plotësisht në aspektin ekonomik si në zhvillim ashtu edhe në përparim financiar. Nevojë e kohës, qëllimi kryesor i migrimit të të rinjëve është stabiliteti ekonomik i cili sigurohet vetëm nëse vendi ynë integrohet në Bashkimin Europian. Për këtë arsye si asnjëherë më parë kërkojmë votën e secilit që vendi ynë mos të mer kahje tjetër të panjohur, por ta rruan diskursin europian nga i cili përfitojnë qytetarët. Të gjitha partitë në Frontin Europian i lidh vetëm ideja dhe qëllimi për një jetë më të mirë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments