Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJeton Shaqiri: Vizitë e Frontit Europian në Qendrën Tregtare "Dua Mall" në...

Jeton Shaqiri: Vizitë e Frontit Europian në Qendrën Tregtare “Dua Mall” në Strugë (FOTO)

Vizita e Frontit Europian në Qendrën Tregtare “Dua Mall” në Qytetin e Strugës:
Një Bashkëpunim për të Ardhmen Europiane

🤝Në një shenjë bashkëpunimi dhe përkushtimi ndaj një të ardhmeje europiane të qëndrueshme, Fronti Europian zhvilloi një vizitë të rëndësishme në qytetin e Strugës. 🏬Qendra tregtare “Dua Mall” ishte ambienti i zgjedhur për të promovuar idetë dhe vlerat e kësaj partie politike europiane.
Një atmosferë e hapur dhe e përkushtuar për të ardhmen e Bashkimit Europian u ndje nëpër korridoret e Qendrës Tregtare “Dua Mall”. Ky bashkëpunim u vlerësua si një hap i rëndësishëm drejt një dialogu më të thellë dhe më të hapur mes bizneseve dhe politikanëve europianë.
💫Vizita në Qendrën Tregtare “Dua Mall” tregoi se angazhimi për një të ardhme të përbashkët është rruga përpara për të gjithë qytetarët e Europës.
Jeton Shaqiri-Fronti Europian

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments